O firmie

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych AnnMaRa, powstało z chęci stworzenia nowej jakości, opierającej się na najlepszych surowcach, o sprawdzonym działaniu i ekologicznym pochodzeniu. Nasza technolog z pasją wykorzystuje swoją wiedzę teoretyczną wyniesioną ze studiów inżynierskich oraz wieloletnie doświadczenie z pracy w laboratorium do stworzenia „perełek” pośród kosmetyków do naturalnej pielęgnacji ciała. Jednocześnie jako specjalista ds. jakości, z powołania i wykształcenia, przestrzega bardzo rygorystycznych norm na każdym etapie produkcji.

Co oferujemy?

Chcemy, aby produkty marki AnnMaRa, oprócz swojej naturalności i organiczności, bazowały na składnikach aktywnych, które będą przynosić wymierne rezultaty. Nie ograniczamy się wyłącznie do takich surowców, które mieszczą się w kalkulacji cenowej, podczas jej tworzenia. Składniki aktywne to serce naszych kosmetyków. Pragniemy, aby w dzisiejszym zabieganym świecie, każdy miał czas na dbanie o swoją skórę w domowym zaciszu. Niekoniecznie używając przy tym wielu produktów.

Syntetyczne zapachy zastąpiliśmy naturalnymi olejkami i delikatnymi zapachami pochodzącymi prosto z naszych surowców. Dzięki temu mogą one być stosowane zarówno przez Panie jak i Panów.

Wybierając opakowania zależało nam, aby były one naturalne, z minimalną ilością plastiku.

Jakość w każdym, nawet najmniejszym elemencie procesu produkcyjnego to nasza dewiza, która towarzyszy wszystkim naszym działaniom. Jesteśmy zdania, że lepiej jest mieć mniej produktów dobrych jakościowo i skutecznych, które można stosować na wiele sposobów.

Wiemy, że czeka nas długa droga do sukcesu i zdobycia Państwa zaufania, ale włożyliśmy wiele serca w powstawanie naszej marki, dlatego mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania, a nasze produkty pozwolą zadbać o najbardziej wymagającą skórę.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz wpisów w social media. Zostańcie z nami na dłużej. Będziecie mieli okazję poznać nas, nasze produkty, surowce oraz ich działanie.

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o produkty, zamówienie, zwrot czy reklamację - skontaktuj się z nami:

Postaramy się udzielić Ci wszelkich informacji i odpowiemy na Twoje zapytanie możliwie najszybciej.

Będziemy wdzięczni, jeżeli podzielisz się z nami swoimi uwagami i potrzebami. Cały czas staramy się polepszać jakość naszych produktów i usług.

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych social media:

FB: https://www.facebook.com/annmara.natural.cosmetics

IG: https://www.instagram.com/annmara.natural.cosmetics 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl